שירותי תדלוק בשטח

תדלוקס מעמידה לרשות לקוחותיה מערך משאיות מתקדמות המאפשר לתדלק מגוון רחב של כלים בכל תנאי השטח. עם מקצועיות בלתי מתפשרת, ניסיון נרחב ומחויבות גבוהה לצרכים שלך, אנו מסייעים לך לשמור על זמינות אופטימלית של הכלים באתר שלך ולייעל הוצאות אנרגיה באופן חסר תקדים.

תדלוק בשטח – למי זה מתאים?

בין אם הארגון שלך עושה שימוש בגנרטורים, ציוד מכאני הנדסי כבד, מנופים או אם עומד לרשותך צי רכב גדול, אחזקת סוגי הציוד הללו מביאה עמה לא מעט אתגרים. תדלוק הכלים עשוי לדרוש ממך שינוי מסורבל ומורכב אל אתרי התדלוק, או לחילופין לאחסן כמויות גדולות של דלק בשטח. פתרונות אלו יקרים, מכלים זמן יקר וטומנים בחובם שלל סיכונים בטיחותיים. כדי לסייע לך לצלוח את האתגרים הללו ולייעל את תהליך התדלוק, מגיע הצוות שלנו עד אליך ומתדלק תוך שעה אחת בלבד את הכלים של בשטח. לאורך השנים, סיפקנו שירות ללקוחות מטווח רחב של תחומים.

קבלנים לביצוע עבודות עפר ופיתוח |בעלי ציי רכב|משקים חקלאיים|אתרי בנייה

| מפעלים באזורים בלתי נגישים | מחצבות | בתים

כיצד תדלוק בשטח מייעל את העבודה שלך?

כל כך הרבה אתגרים ומשימות מעסיקים אותך לאורך כל הפעילות שלך. כדי להבטיח שיהיה באפשרותך לנהל את המיזם שלך בצורה יעילה ומושכלת, חשוב שיעמדו לרשותך שירותים תומכים שיעניקו לך שקט נפשי. שירותי התדלוק של תדלוקס נועדו לעשות בדיוק את זה – להבטיח שיעמוד תדלוק אמין ורציף לכל הכלים שלך בתהליך מהיר ומשתלם

  • במקום לשנע את הרכבים שלך או לבצע נסיעות ארוכות לרכישת הדלק, הרכב שלנו מגיע עד אליך ומחייב אותך על בסיס צריכה בפועל בלבד
  • אנו מתחייבים לזמינות אופטימלית וזמני ההגעה המהירים ביותר. מערך ניווט מתקדמת המותקנת במכלית מאפשרת לנו להגיע אל המיקום המדויק שלך כמה שיותר מהר.
  • אנו עורכים רישום מדויק של כל אספקת דלק באמצעים ממוחשבים עבור כל כלי ומספקים לך דוחות מפורטים על מנת להבטיח שקיפות מלאה בתהליך. המערכת הממוחשבת שלנו מאפשרת לנו לערוך מעקב און ליין בזמן אמת אחר הצריכה שלך, ללא כל צורך בדיווחים מהשטח.
  • אנו זמינים בכל שעה, אל כל מקום בארץ, לא משנה מהם תנאי מזג האוויר או השטח.
  • אין כל צורך לאחסן דלק ולהסתכן בגניבות וסיכונים בטיחותיים או סביבתיים.

זה הזמן לעבור לשלב הבא

רוצה ליהנות משירותי תדלוק משתלמים ונוחים? כל שעליך לעשות הוא רק להשאיר פרטים כאן ונחזור אליך בהקדם עם הצעת מחיר משתלמת.

...
תדלוק בשטח

בעזרת מערך של רכבי תדלוק חדישים, אנו מביאים את האנרגיה עד אליך ומאפשרים לך לשמור על עבודה רציפה ולייעל משמעותית את הוצאות התדלוק שלך. ללא פתרונות אחסון מסורבלים וסיכוני בטיחות, הצוות שלנו מגיע עד אליך ומתדלק את כל הכלים שלך תוך שעה. בין אם נדרש לך תדלוק במפעל, עבור גנרטורים, לעבודות עפר או לכל פרויקט אחר בתנאי שטח לא נגישים, יש לנו את הכלים, הידע והצוות כדי לסייע לך במשימה.

יותר פרטים
...
אספקת סולר

נדרש לך סולר לחימום הבית? הכלים החקלאיים שלך זקוקים לאספקה רציפה? במשך שנים אנו מספקים סולר לתעשיית התחבורה והחקלאות, למפעלים ולבתים פרטיים כאחד. במקום לבזבז זמן יקר על נסיעות ולרכוש כמויות גדולות של סולר, אנו מביאים את האספקה עד אליך ומחייבים אך ורק על פי צריכה בפועל. כך, קל מתמיד ליהנות מאספקה קבועה של סולר ולייעל משמעותית את עלויות האנרגיה שלך.

יותר פרטים
...
תחנת דלק תדלוקס

תחנת הדלק שלנו זמינה עבורך 24/7 ומספקת שירות לרכבים, כלים חקלאיים תחנת הדלק שלנו זמינה עבורך 24/7 ומספקת שירות לרכבים, כלים חקלאיים ולצרכנים פרטיים כאחד. עם עלויות מהמשתלמות בשוק ומחויבות למצוינות מקצועית, ממתין עבורך שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

יותר פרטים