תדלוקס

תדלוקס מספקת מערך רחב של שירותי תדלוק מתקדמים. בחמש השנים האחרונות, סייענו לארגונים מובילים בתעשייה ליהנות מאספקה זמינה של אנרגיה מכל מקום בו הם פועלים ובכל עת בו נדרש השירות. הצוות שלנו מביא עמו ניסיון של מעל עשור בתחום ופועל מתוך מחויבות בלתי מתפשרת למקצועיות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. יחד, נסייע לך לייעל את הוצאות האנרגיה שלך וליהנות מזמינות שאין שניה לה.

שירותים מתקדמים עם יחס אישי

כדי להבטיח שתמיד יעמדו לרשותך שירותי התדלוק הטובים ביותר, אנו מעמידים לרשותך ציוד מהמתקדמים בתחום. מערך משאיות תדלוק חדישות, המתאימות לנסיעה בתנאי שטח, מאפשר לנו להגיע עד אליך, בכל רגע בו נדרש השירות, ולהבטיח שכל הציוד שלך ימשיך לפעול ברציפות.

אספקת סולר לכל הצרכים שלך

בין אם יש לך בבית קמין לחימום, אם ברשותך משק חקלאי או אם נדרש לך סולר לכל מטרה אחרת, אנו מעמידים לרשותך אספקת סולר עד האתר. עם תעריפים מהמשתלמים בשוק ואספקה מהירה ונוחה, קל מתמיד להבטיח שתמיד יעמוד לרשותך כל הסולר שיידרש לך.

זמינות ללא תחרות

לא משנה היכן, מתי ולאיזו מטרה נדרשים לך שירותי תדלוק – מחילוצים בשטח ועד תמיכה בקבלני בנייה ועפר, אנו זמינים עבורך 24/7 ומאפשרים לך לתדלק תוך שעה אחת בלבד. החיוב נעשה על בסיס צריכה בפועל בלבד, מה שמאפשר לך לחסוך הון בהוצאות הדלק.

למי מתאים השירות?

הצוות שלנו מביא עמו ניסיון בשירות מגוון רחב של לקוחות ומתאים את היקף ואופי השירות אל הצרכים הייחודיים והמאפיינים התפעוליים של הארגון שלך. לאורך השנים, נהנו משירותי תדלוק מעולים ארגונים מטווח רחב של תחומים וביניהם:

  • חקלאים
  • בעלי בתים וארגונים המשתמשים בחימום בסולר
  • חברות הסעות ותובלה
  • קבלני עפר ובנייה
  • מפעילי גנרטורים
  • קבלנים העושים שימוש במנופים
  • כלי שיט

הפתרון שחיפשת זמין לך במרחק פניה אחת

החלטת להתקדם לשלב הבא וליהנות משירותי תדלוק זמינים ומשתלמים מתמיד? צוות תדלוק זמין לך בכל עת וישמח לספק לך מענה מדויק לצרכיך. למידע נוסף ולביצוע הזמנות, ניתן לפנות אלינו עוד היום והצוות שלנו יחזור אליך בהקדם.

...
תדלוק בשטח

בעזרת מערך של רכבי תדלוק חדישים, אנו מביאים את האנרגיה עד אליך ומאפשרים לך לשמור על עבודה רציפה ולייעל משמעותית את הוצאות התדלוק שלך. ללא פתרונות אחסון מסורבלים וסיכוני בטיחות, הצוות שלנו מגיע עד אליך ומתדלק את כל הכלים שלך תוך שעה. בין אם נדרש לך תדלוק במפעל, עבור גנרטורים, לעבודות עפר או לכל פרויקט אחר בתנאי שטח לא נגישים, יש לנו את הכלים, הידע והצוות כדי לסייע לך במשימה.

יותר פרטים
...
אספקת סולר

נדרש לך סולר לחימום הבית? הכלים החקלאיים שלך זקוקים לאספקה רציפה? במשך שנים אנו מספקים סולר לתעשיית התחבורה והחקלאות, למפעלים ולבתים פרטיים כאחד. במקום לבזבז זמן יקר על נסיעות ולרכוש כמויות גדולות של סולר, אנו מביאים את האספקה עד אליך ומחייבים אך ורק על פי צריכה בפועל. כך, קל מתמיד ליהנות מאספקה קבועה של סולר ולייעל משמעותית את עלויות האנרגיה שלך.

יותר פרטים
...
תחנת דלק תדלוקס

תחנת הדלק שלנו זמינה עבורך 24/7 ומספקת שירות לרכבים, כלים חקלאיים תחנת הדלק שלנו זמינה עבורך 24/7 ומספקת שירות לרכבים, כלים חקלאיים ולצרכנים פרטיים כאחד. עם עלויות מהמשתלמות בשוק ומחויבות למצוינות מקצועית, ממתין עבורך שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

יותר פרטים